piątek, 15 czerwca 2012

Essence Colour&Go - szybkoschnący lakier do paznokci

Lakier Essence kosztuje około 6zł. Posiadam odcień 71 Trendsetter. Jest to taki szary wpadający w brąz, podoba mi się, ale wolę jaśniejsze lakiery do paznokci. Tego używam zazwyczaj do malowania paznokci u nóg, bardzo fajnie wyglądają. 

Opis producenta:
Lakier do paznokci, który według producenta zapewnia gładkie pociągnięcia pędzelkiem, łatwą aplikację i szybkie wysychanie. 16 soczystych odcieni. 


Lakier ma bardzo fajny, krótki i dość cienki pędzelek, którym da się precyzyjnie pomalować paznokcie.Niestety lakier nie należy do moich ulubieńców. Przede wszystkim najgorsze jest to,  że chociaż wydaje się że pazurki są już suche, wystarczy nieco mocniej czymś dotknąć i już efekt szlag trafia. Co do trwałości...ciężko o niej mówić bo jeden dzień to żadna trwałość. Lakier bardzo szybko odpryskuje, wystarczy, że chcę otworzyć żel pod prysznic podczas kąpieli a już lakier odpryskuje...I choć lakier jest bardzo tani i ma fajny kolor, to na pewno nie kupię ponownie i innych kolorków również nie spróbuję...Bardzo lubię kosmetyki Essence, ale lakier to dla mnie porażka.


Kolor w świetle dziennym - w słońcu lakier wygląda na taki bardziej brązowy, w sztucznym świetle jest bardziej szary, kolor w świetle dziennym bardziej mi się podoba. 11 komentarzy:

Zapraszam do komentowania, wszystkie komentarze czytam i odpowiadam na pytania! ;) Komentarze typu "Obserwujemy?" albo "Zapraszam do mnie na rozdanie" będą usuwane. Jeśli Twój blog mi się spodoba to sama do niego zajrzę ;)